W dniu 3 marca 2017 roku młodzież z Zespołu Szkół Politechnicznych wzięła udział w spotkaniu poświęconym nowoczesnym trendom w spawalnictwie

Wydarzenie to zorganizowało Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni wspólnie z firmą Fronius - światowym liderem w zakresie technologii i produkcji urządzeń wykorzystywanych w technikach spajania.

 Uczniowie kierunku technik mechanik  klasa II i mechanik precyzyjny klasa I zostali zapoznani z najnowszymi trendami dotyczącymi branży spajania, a także z zastosowaniem produktów firmy Fronius w różnych gałęziach przemysłu. Zaprezentowano sprzęt do spawania metodami MAG, MIG, TIG i MMA stosowanymi w przemyśle motoryzacyjnym oraz w produkcji maszyn i urządzeń.

Uczniowie zostali zaproszeni do sprawdzenia swoich sił w spawaniu, co też z chęcią czynili. Zainteresowanie było bardzo duże - każdy chciał popracować na ultranowoczesnym sprzęcie. W planach PCEZ kolejne wydarzenia z udziałem innowacyjnej firmy ze światowego szczebla.

Szczególne podziękowania za zaangażowanie w przygotowanie tego wydarzenia dla Pana Michała Pietrzaka – Fronius oraz Pana Piotra Zygmunta – PCEZ Września.

            Przemysław Borecki
wicedyrektor PCEZ we Wrześni

 

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries